Proč dát přednost přívěsům od firmy Temared?

13.01.2023

Společnost TEMARED je lídrem na trhu ve výrobě přívěsů po celém světě. Veškeré modely vozíků a jejich příslušenství jsou navrženy ve východním Polsku. Temared nabízí široký sortiment, ve kterém najdete přes 300 modelů zavazadel, automobilů, stavebních, lodních přívěsů a přívěsů pro přepravu motocyklů a čtyřkolek. Každým rokem se nabídka rozrůstá a plní tak potřeby uživatelů. V roce 2022 společnost již potřetí získala ocenění Forbes Diamond pro nejdynamičtěji se rozvíjející polské společnosti.

Kvalita a bezpečnost

Dlouholetá tradice a zkušenost ve výrobě přívěsných vozíků je velkým benefitem. Široké portfolio - více než 300 různých typů přívěsů v mnoha variantách a provedeních je častokrát hlavním důvodem, proč si zákazník vybere právě tuto značku přívěsných vozíků. Zaměření se na nejvyšší kvalitu a bezpečnost používání je zde samozřejmostí. Ty nejčastěji žádané přívěsné vozíky jsme Vám na našem webu rozčlenili do kategorií dle hlavních vlastností, navštivte náš internetový obchod a vyberte si vozík nejvíce vyhovující Vašim požadavkům.

Použití těch nejlepších materiálů  

Při výrobě přívěsných vozíků jsou využívány ty nejlepší materiály a komponenty od renomovaných výrobců jako jsou například: FRISTOM, AL-KO, KNOTT, SPP, WAS nebo WINTERHOFF. 

Mezi další výhody přívěsů značky Temared patří vynikající užitné vlastnosti, minimální nároky na údržbu, poskytnutí záručního a pozáručního servisu a mimo jiné také garance dlouhé životnosti. Určitě stojí za to zmínit také bezkonkurenční ceny přívěsných vozíků i jejich příslušenství v porovnání s konkurenčními značkami.