Doplnili jsme zásoby přívěsných vozíků

13.06.2023

Pozor, sezóna přívěsných vozíků je tady. Před létem jsme naskladnili spoustu nových přívěsných vozíků za výhodné ceny. Podívejte se na přehled nových vozíků a objednejte si ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a potřebám.

Nově naskladněno:

Temared Prakti Dumper 2314

Univerzální přívěs řady PRAKTI DUMPER, který spojuje výhody běžného přívěsného vozíků a sklápěcích vozíků za příznivou cenu.

Temared Prakti Dumper 2614/2

Univerzální sklopný nebrzděný přívěs, který lze využít jako valník nebo jako sklápěč pro práci na zahradě či stavbě. Není s ním problém vysypat kůru, trávu, písek, štěrk apod.

Temared Moto 2, sklopný

Přívěsný vozík TEMA model MOTO 2 sklopný je určený k přepravě motocyklů. Má 2 držáky s dorazem, vč. nájezdu a kotvící prvky pro jejich uchycení. Nechybí ani sklopná ój.

Temared Multitransporter 3318C, 1500 kg

Přívěsy řady MULTITRANSPORTER disponují výhodami přepravníků strojů, přívěsných vozíků a sklápěcích vozíků. Podlaha je vyrobena z voděodolné, protiskluzové překližky.

Temared Tipper 3015/2C, 2700 kg

Přívěsný vozík sklopný pomocí hydraulické ruční pumpy nabízí bohaté základní vybavení, včetně napínacích kolíků pro případné uchycení plachty.

Temared Transporter 3217/2C, 2700kg

Přívěs modelu TRANSPORTER uspokojí i náročnější zákazníky. Všechny bočnice i sloupky jsou zde odnímatelné, nabízí také 8 kusů kotvících ok a napínací kolíky pro upevnění plachty.


Temared Transporter 3217/2C, 2000kg

Tento přívěs modelu TRANSPORTER se od předchozího vozíku liší celkovou tažnou hmotností, která je 2000 kg.

Temared Wood 2612/2

Robustní nebrzděný přívěs modelu WOOD je vyrobený z překližky, má funkční lemování po svém obvodu a možnost otevření přední a zadní desky.